Arı Tasarım olarak tasarım ve uygulama odaklı tüm projelerde istekle yer alıyor; sanatı yaşam alanlarına entegre ediyoruz.

Kurulduğumuz günden bu yana yurt içinde ve yurt dışında farklı fonksiyon ve kapsamdaki birçokprofesyonel fuar standı ve iç mimari dekorasyonlarımızı edindiğimiz bilgi ve birikimlerin ışığında, dünyada her an değişmekte olan tasarım trendlerini de takip ederek, insan odaklı ve efektif felsefeyle tasarlıyoruz. Genç ve dinamik kadrosuyla hızlı ve kaliteli hizmet anlayışını benimsiyor, müşterilerinin istekleri doğrultusunda onlara en uygun tasarım ve uygulamaları yapıyoruz. 

 

KURUMSAL

 

Arı Tasarım San.VeTic.Ltd. Şti olarak Marka ve Kurumsal Kimliğinizin Tanıtımında, Profesyonel Fuar Stand Tasarımı, İç Mimarlık ve diğer organizasyonlarda en kısa sürede ve en iyi şekilde firmanın anlayışını, kimlik ve imajının yanı sıra tanıtmak istediği ürün ya da hizmetin özünü görsel ve işitsel yoldan kaliteli ve estetik olarak anlatabilecek yeni mekanlar ve fuar stand tasarımları üretmekteyiz.

Firmamız; müşterilerinin isteklerine önem veren koşulsuz müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan ilkeli, dürüst ve çevre bilincinde olup sizlere tasarım anlamında her zaman yardımcı olmayı hedefler.

Arı Tasarım, kaliteli hizmet anlayışını Profesyonel Fuar Stand Tasarımlarının yanı sıra Mağaza ve Ofis Dekorasyonlarının firmalara özel tasarlanmış Ürün Teşhir Standları, Kongre Stand tasarım ve uygulamaları alanlarına da taşıyarak firmaların her türlü ihtiyacını karşılamaya devam etmektedir. "Kaliteli ve Zamanında Teslim" hizmet anlayışının, sektöründe uzmanlaşmış tedarikçi ve personel ile gerçekleşeceğinin bilincinde olan Arı Tasarım, "Uzman Tasarım ve Uygulama" kadrosunu bünyesinde barındırmayı tercih etmiştir.

Whatsapp Hattı